Sitemap | ne | frans | engels 
 
aanbod
lamaire
pijl
  Lamaire zoekt
pijl
  Lamaire biedt aan
pijl
  U zoekt
pijl
  U biedt aan
pijl
  Uw Teeltfiches
pijl
  Contracten
 
Ons bedrijf
pijl
  Aardappelen
pijl
  Groenten
pijl
  Fruit
pijl
  Kwaliteitsgarantie
pijl
  Milieu
pijl
  Jobs
pijl
  Info
pijl
  Contacteer ons
pijl
  Links
 
weer
pijl
  België
 
nieuws
pijl
  Aardappelen
pijl
  Groenten
pijl
  Fruit
pijl
  Algemeen
 
koersen
pijl
  Grondstoffen
 

Zuid Europa getroffen door hevige sneeuwval

 


Hevige sneeuwval heeft maandag het wegverkeer in het noorden van Spanje erg gehinderd. De grensovergang tussen Spanje en Frankrijk bij La Jonquera, een van de belangrijkste posten tussen beide landen, werd voor alle vrachtvervoer gesloten. In Catalonië, in het noordoosten van Spanje, waren volgens de verkeersdiensten meer dan 50 wegen enkel met sneeuwkettingen berijdbaar. Verschillende op- en afritten van de snelwegen werden wegens sneeuwgladheid voor vrachtwagens en bussen gesloten. In vele scholen vielen de lessen weg omdat de schoolbussen niet konden uitrijden.

De autoriteiten hebben voor grote delen van het noorden van Spanje een stormwaarschuwing gegeven. In Catalonië worden  temperaturen van min negen graden verwacht. Ook in Frankrijk heeft de winter een rentree gemaakt. In het zuiden het land heeft het in de nacht van zondag op maandag hevig gesneeuwd, wat zeer ongewoon is voor het begin van de maand maart. Op enkele plaatsen in het Rhônedal is volgens de meteorologische dienst tot 40 centimeter sneeuw gevallen.

In het departement Gard raakten zowat 250 mensen vast op de weg. Ze dienden te overnachten in een noodonderkomen. Op talrijke plaatsen konden maandagochtend geen schoolbussen uitrijden. Vrachtwagens van meer dan 7,5 ton mogen de snelweg niet meer op. De luchthaven van Nîmes was een tijd gesloten, vluchten werden naar Montpellier omgeleid.

Bron: TTM.nl

bron:  agf.nl      09:53:31 | 11 / 03 / 2010
 
 
 
 
meer nieuws
opsom   VS verbiedt Iraanse pistachenoten
opsom   Green balls of fire in NOS journaal
opsom   Biosector moet duurzaam karakter biolandbouw beter benadrukken
opsom   Rekenprogramma BIOCount voor Skal geregistreerde bedrijven beschikbaar
opsom   Biobranche creëert werkgelegenheid in Duitsland in tijden van crisis
opsom   India vijfde citrusproducent van de wereld
opsom   CdK Provincie Flevoland opent nieuwe bedrijfshal Fruitbedrijf Vereecken
opsom   Nederlandse Just Eat verwacht omzet van 35 miljoen in 2010
opsom   Rijk Zwaan lanceert Caribbean concept op Asia Fruit Logistica
opsom   Nieuwe A4 eind 2015 gereed
opsom   Innoverde versterkt haar team
opsom   Q ray verhuisd
opsom   Argos Packaging fietst de Ride for the Roses
opsom   Heffingsplicht voor aankoop product van dochter
opsom   Logistieke branche in de schijnwerpers
opsom   Thema Detail van start
opsom   Vooruitzichten radijsmarkt niet florissant
opsom   Goede vraag vanuit horeca voor Italiaans product
opsom   Hollandse afvaardiging Asia Fruit Logistica bekend
opsom   Binnenvaart succes voor Maersk Line en Fresh World Barendrecht
© 2008 Barts Potato Company, All Rights Reserved                                          Westvleterenstraat 25a - Vleteren - 8640 - Belgium - T +32 (0)57 40 91 20 - F +32 (0)57 40 91 21